top of page

Market Research Group

Public·23 members
Hudson Diaz
Hudson Diaz

Kendini Bil Online Okuokunuk.com, her gün size yeni bir okumalık kitap sunan ve kitaba online olarak göz atmanızı sağlayan bir web projesidir. Örnek yardımcı ders kitapları projemiz için tıklayın.
Kendini Bil Online Oku


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fmiimms.com%2F2uiJGU&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw0J3Uwkz5LtB5jR6w7fByGRYukarıda da bahsettiğimiz gibi, bir ESC projesine başvurabilmek için öncelikle kendinize bir gönderen kuruluş bulmalısınız (Supporting organisation). Bu durumda daha önce de söylediğimiz gibi biz Gençlik Çalışmaları Derneği olarak size gönderen kuruluş olabiliriz. Bunun için bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece aşağıdaki bilgileri kopyalayıp kullanabilirsiniz:


Bu projelere başvuru yapmak için kendinize bir Europass CV oluşturmalısınız. Bu özgeçmişi İngilizce oluşturmanız lazım. Bu süreçte maalesef biz yazım ve çeviri desteği veremiyoruz. Bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Ama sizin için bir hazırlık yaptık ve nasıl Europass CV oluşturacağınızı şu videodan canlı olarak izleyebilirsiniz:


Diyelim ki kendinize bir ev sahibi kuruluş buldunuz ve olumlu cevap aldınız. Bu durumda yapılması gereken karşı tarafa hemen bizim Ortaklık Bilgi Formumuzu (Partnership Identification Form) iletmek olacaktır. Bu dosyayı şu adresten indirebilirsiniz: 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page